office@kofer.info 00387 (0)61/52-61-52

Kako objaviti oglas za vikendicu / villu sa bazenom

Kofer platforma

Na ”Kofer platformi” turisti mogu saznati sve o destinacijama na koje žele putovati.

Dok turisti koji čitaju o destinacijama, o atrakcijama koje mogu posjetiti, skijaškim centrima, muzejima, parkovima, vjerskim objektima, šoping centrima, gastronomiji, prijevozu,  mogu vidjeti apartmane, vikendice, ville i hotele koje mogu iznajmiti, tu bi bila i prezentacija vašeg smještaja.

Apartmane, vikendice, ville koje se oglašavaju na ”Kofer platformi” možete pogledati ovdje.

Vaše je samo da nam dostavite fotografije, opis objekta i kontakt podatke.

Možete ispuniti podatke o smještaju – ovdje.

Društvene mreže 

Takodje, vaš apartman će biti oglašen na fb grupi:

Ville sa bazenom, vikendice i apartmani na planinama- BiH”

Navedena grupa je u vlasništvu ”Kofer platforme”.

Samo članovi ”Kofer platforme” mogu objavljivati svoje smještaje na grupi i odgovarati na upite i nuditi svoj smještaj u komentarima.

Svi smještaji koji se budu reklamirali na grupi, a ne budu članovi ”Kofer platforme” će biti uklonjeni i objave im neće biti odobrene.

Kada neko od članova grupe bude postavio pitanje, da traži vikendicu, villu, mi ćemo to pitanje objaviti u grupi i u komentaru predložiti i Vaš smještaj.

  Apartmani Sarajevo / Stan na dan (Ukoliko je Vaš smještaj u okolini Sarajeva, i u ovoj grupi možete objaviti svoj smještaj)

Godišnja članarina 

Paket 1Paket 2Paket 3
Oglas na Kofer.infoDaDaDa
Oznaka na mapiDaDaDa
FB grupa: Ville sa bazenom, vikendice i apartmani na planinama - BiHDaDaDa
Komentari na FB grupamaDaDaDa
Pristup viber grupi//DaDa
Izdvojeni oglas////Da
Kofer reklama sedmično123
Broj fotografija u oglasu101520
Cijena130 KM150 KM200 KM

Plaćanje godišnje članarine se vrši preko žiro računa.

Ukoliko budete imali dodatnih pitanja, budite slobodni da nas kontaktirate :

  marketing@kofer.info , kofer.travel@gmail.com

  00387 (0)61/52-61-52 (Viber, WhatsApp)


Opis termina

  • Oglas na kofer.info : Dobijate oglas na Kofer platformi, sa opisom smještaja, fotografijama i vašim kontakt podacima.
  • Oznaka na mapi: Dobijate na google mapi oznaku vašeg smještaja, tako da vas mogu lako pronaći.
  • Grupa ‘Ville sa bazenima, vikendice i apartmani na planinama – BiH’ : Na ovoj grupi reklamiramo vaš smještaj, takodje i vi objavljujete oglase i dajete ponude zainteresovanima u komentarima.
  • Izdvojeni oglas: Oglas će biti objavljen iznad standardnih oglase. Prvo će ugledati izdvojeni oglas, a tek onda ostale oglase.
  • Pristup Viber grupi: Na viber grupi objavljujemo određene upite zainteresovanih za smještaj, sa njihovim kontakt podacima, tako da ih odmah mozete kontakirati i ponuditi svoj smještaj.